ECS-3225MVQ-250-BP-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 25.000MHz - CMOS - Enable/Disable - 1.7 to 3.6V - ±50ppm -40°C to 105°C - 4mA - 4-SMD - 0.098" x 0.079" ( ...
Description +
Crystal Oscillator - 25.000MHz - CMOS - Enable/Disable - 1.7 to 3.6V - ±50ppm -40°C to 105°C - 4mA - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)