ECS-320-8-30B-CKM
ECS INC. International
Crystal 32.0000MHz 8PF SMD - ECX-53B - ±10ppm - ±10ppm - 8pF - 30 Ohm - Fundamental - -20°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - ...
Description +
Crystal 32.0000MHz 8PF SMD - ECX-53B - ±10ppm - ±10ppm - 8pF - 30 Ohm - Fundamental - -20°C ~ 70°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) - 0.033" (0.85mm)