ECS-320-18-33Q-DS
ECS INC. International
Crystal - 32.0000MHz ±30ppm - 18pF - 40 Ohm - ±100ppm -40°C to 125°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +