ECS-320-12-36-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.0000MHz ±10ppm - 12pF - 50 Ohm - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +