ECS-320-12-36B2-CKY-TR
ECS INC. International
Crystal - 32.000 MHz ±10ppm - 12pF - 40 Ohm - ±10 -30 to +85°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +