ECS-320-12-33-AGM-TR
ECS INC. International
Crystal - 32MHz ±25ppm - 12pF - 40 Ohm - ±30ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +