ECS-320-10-37-CKM-TR3
ECS INC. International
Crystal - 32MHz ±10ppm - 10pF - 60 Ohm - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1.60mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +