ECS-320-10-33-JTL-TR
ECS INC. International
Crystal - 32MHz ±20ppm - 10pF - 40 ohm - ±20ppm -40C to +85°C - 4-SMD (DFN - LCC) - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +