ECS-300-10-36-CKL-TR
ECS INC. International
Crystal - 30MHz ±10ppm - 10pF - 50 Ohm - ±10ppm -10°C to 70°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +