ECS-286.3-18-33-JGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 28.63636MHz ±20ppm - 18pF - 40 Ohm - ±30ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +