ECS-260-8-47-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 26MHz ±10ppm - 8pF - 100 Ohm - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.063" x 0.047" (1.60mm x 1.20mm)
Description +