ECS-260-10-36-CKL-TR
ECS INC. International
Crystal - 26MHz ±10ppm - 10pF - 60 Ohm - ±10ppm -10°C to 70°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +