ECS-2520S30-400-FN-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 40.000MHz - HCMOS - 3.0V - ±10ppm -40°C to 85°C - 7mA - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +