ECS-250-8-33-JGL-TR
ECS INC. International
Crystal - 25MHz ±20ppm - 8pF - 40 Ohm - ±30ppm -10°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +