ECS-250-20-33-DU-TR
ECS INC. International
Crystal - 25.0000MHz ±50ppm - 20pF - 40 Ohm - ±100ppm -55°C to 125°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +