- ECS-250-18-9X
ECS-250-18-9X
ECS INC. International
Crystal - 25.0000MHz ±50ppm - 18pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 60°C - Cylindrical Can - Radial - 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Crystal - 25.0000MHz ±50ppm - 18pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 60°C - Cylindrical Can - Radial - 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)