ECS-250-18-36B-CKY-TR3
ECS INC. International
Crystal - 25.000 MHz ±10ppm - 18pF - 50 Ohm - ±10ppm -30 to +85°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +