ECS-250-18-33B-CKY-TR
ECS INC. International
Crystal - 25MHz ±10ppm - 18pF - 40 Ohm - ±10ppm -30°C to 85°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +