ECS-250-18-33-AEL-TR
ECS INC. International
Crystal - 25MHz ±25ppm - 18pF - 40 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +