ECS-250-18-20BQ-DS
ECS INC. International
Crystal 25.0000MHz 18PF SMD - CSM-8Q - ±100ppm - ±30ppm - 18pF - 40 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 125°C - 4-SMD - No Lead (DFN ...
Description +
Crystal 25.0000MHz 18PF SMD - CSM-8Q - ±100ppm - ±30ppm - 18pF - 40 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 125°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) - 0.051" (1.30mm)