ECS-250-12-30B-AGM-TR
ECS INC. International
25MHz ±25ppm ±30ppm 12pF 30 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm ...
Description +
25MHz ±25ppm ±30ppm 12pF 30 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)