ECS-250-10-37-JTN-TR
ECS INC. International
Crystal - 25MHz ±20ppm - 10pF - 80 Ohm - ±20ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1.60mm)
Description +