ECS-250-10-36B-CTN-TR
ECS INC. International
Crystal - 25MHz ±10ppm - 10pF - 50 Ohms - ±20ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Description +