ECS-245.7-10-37Q-ES-TR
ECS INC. International
AEC-Q200 Crystal - SMD Ceramic - 24.576MHZ - ±30ppm@25°C - ±50ppm -40°C to +125°C - 10pF - 2.0x1.6x0.55mm - Tape&Reel
Description +