ECS-240-20-23A-EN-TR
ECS INC. International
Crystal 24.0000MHz 20PF SMD - ECX-64A - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 40 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 85°C - 4-SMD - No Lead (DFN - ...
Description +
Crystal 24.0000MHz 20PF SMD - ECX-64A - ±50ppm - ±30ppm - 20pF - 40 Ohm - Fundamental - -40°C ~ 85°C - 4-SMD - No Lead (DFN - LCC) - 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) - 0.043" (1.10mm)