ECS-240-12-28AX-TR
ECS INC. International
Crystal 24.0000MHz 12PF SMD - CSM-4AX - ±50ppm - ±30ppm - 12pF - 30 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - 4-SMD - 0.492" L x 0.19 ...
Description +
Crystal 24.0000MHz 12PF SMD - CSM-4AX - ±50ppm - ±30ppm - 12pF - 30 Ohm - Fundamental - -10°C ~ 70°C - 4-SMD - 0.492" L x 0.191" W (12.50mm x 4.85mm) - 0.197" (5.00mm)