ECS-240-10-47Q-CES-TR
ECS INC. International
Crystal - 24.000MHz ±10ppm - 10pF - 150 Ohms - ±50ppm -40°C to 125°C - 4-SMD - 0.063" x 0.047" (1.60mm x 1.20mm)
Description +