ECS-240-10-37B2-JTN-TR
ECS INC. International
Crystal - 24.000 MHz ±20 - 10pF - 50 ohm - ±20 -40°C to +85°C - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1.60mm)
Description +