ECS-240-10-36Q-EP-TR
ECS INC. International
AEC-Q200 Crystal - SMD Ceramic - 24.000MHZ - ±30ppm@25°C - ±50ppm -40°C to +105°C - 10pF - 2.5x2.0x0.60mm - Tape&Reel
Description +