ECS-240-10-36Q-AES-TR
ECS INC. International
Crystal - 24MHz ±25ppm - 10pF - ±50ppm -40°C to 125°C - AEC-Q200 - 4-SMD - 0.098"x0.079" (2.50mmx2.00mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +