ECS-240-10-33B-CKY-TR3
ECS INC. International
Crystal - 24MHz ±10ppm - 10pF - 40 Ohm - ±10ppm -30°C to 85°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +