ECS-2333-250-BN-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 25.000MHz - CMOS - 3.3V - ±50ppm -40°C to 85°C - 13mA - SMD - 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Description +