- ECS-2100AX-184
ECS-2100AX-184
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 18.432MHZ - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm - 0°C to 70°C - Through Hole - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x ...
Description
Crystal Oscillator - 18.432MHZ - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm - 0°C to 70°C - Through Hole - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x 13.20 x 5.40mm)