ECS-2100AX-147.4
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 14.7456MHZ - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm - 0°C to 70°C - Through Hole - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x ...
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Crystal Oscillator - 14.7456MHZ - HCMOS/TTL - 5V - ±100ppm - 0°C to 70°C - Through Hole - 0.520"L x 0.520"W x 0.213"H (13.20 x 13.20 x 5.40mm)