ECS-2033-250-AU
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 25.000MHz - HCMOS - 3.3V - ±100ppm -55°C to 125°C - 13mA - SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +