- ECS-200-S-1
ECS-200-S-1
ECS INC. International
HC-49U - MHz Crystal - 20 MHz - ±50ppm - ±30ppm - Series - 20 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/U - 0.4 ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description
HC-49U - MHz Crystal - 20 MHz - ±50ppm - ±30ppm - Series - 20 Ohms - Fundamental - -10°C ~ 70°C - Through Hole - HC-49/U - 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) - 0.530" (13.46mm)