ECS-200-8-30Q-VY-TR
ECS INC. International
Crystal - 20 MHz ±30ppm - 8pF - 40 Ohm - ±150ppm -40°C to 150°C - 2-SMD (DFN - LCC) - 0.197" x 0.126" (5.00mm x 3.20mm)
Description +