ECS-200-20-33-CKM-TR
ECS INC. International
Crystal - 20.0000MHz ±10ppm - 20pF - 60 Ohm - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +