ECS-200-18-36-AGM-TR
ECS INC. International
Crystal - 20MHz ±25ppm - 18pF - 60 Ohm - ±30ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +