ECS-200-10-37Q-EN-TR
ECS INC. International
AEC-Q200 Crystal - SMD Ceramic - 20.000MHZ - ±30ppm@25°C - ±50ppm -40°C to +85°C - 10pF - 2.0x1.6x0.55mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +