ECS-192-13-30B-AEM-TR
ECS INC. International
19.2MHz ±25ppm ±50ppm 13pF 50 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20 ...
Description +
19.2MHz ±25ppm ±50ppm 13pF 50 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)