ECS-192-10-36-JTM-TR
ECS INC. International
Crystal - 19.2MHz ±20ppm - 10pF - 80 Ohm - ±20ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +