ECS-192-10-36-JGN-TR
ECS INC. International
Crystal - 19.232MHz ±20ppm - 10pF - 80 Ohm - ±30ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.098" x 0.079" (2.50mm x 2.00mm)
Description +