ECS-192-10-33B-CKM-TR
ECS INC. International
19.2MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 80 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
19.2MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 80 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.032" (0.80mm)