- ECS-184-20-4DN
ECS-184-20-4DN
ECS INC. International
Crystal - 18.432 MHz ±30ppm - 20pF - 40 Ohms - ±100ppm -40°C to 85°C - Through Hole - HC-49/US - 0.447" L x 0.183" W x 0.138" ...
Description
Crystal - 18.432 MHz ±30ppm - 20pF - 40 Ohms - ±100ppm -40°C to 85°C - Through Hole - HC-49/US - 0.447" L x 0.183" W x 0.138" H (11.35mm x 4.65mm x 3.50mm)