ECS-184-18-33-AEN-TR
ECS INC. International
Crystal - 18.432MHz ±25ppm - 18pF - 80 Ohm - ±50ppm -40°C to 85°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +