ECS-163.84-10-30B-CKM-TR
ECS INC. International
16.384MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 50 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3. ...
Description +
16.384MHz ±10ppm ±10ppm 10pF 50 Ohm Fundamental -20°C ~ 70°C - Surface Mount 4-SMD - No Lead 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033" (0.85mm)