ECS-1633-160-BN-TR
ECS INC. International
Crystal Oscillator - 16MHz - Enable/Disable - HCMOS - 3.3V - ±50ppm -40°C to 85°C - 6mA - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1. ...
Description +
Crystal Oscillator - 16MHz - Enable/Disable - HCMOS - 3.3V - ±50ppm -40°C to 85°C - 6mA - 4-SMD - 0.079" x 0.063" (2.00mm x 1.60mm)