- ECS-160-20-4VX
ECS-160-20-4VX
ECS INC. International
Crystal - 16.0000MHz ±30ppm - 20pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - Through Hole - HC49/US 0.447" x 0.197" x 0.083" (11.35mm ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Crystal - 16.0000MHz ±30ppm - 20pF - 50 Ohm - ±50ppm -10°C to 70°C - Through Hole - HC49/US 0.447" x 0.197" x 0.083" (11.35mm x 5.00mm x 2.10mm)