ECS-160-20-33-CKM-TR3
ECS INC. International
Crystal - 16.0000MHz ±10ppm - 20pF - 80 Ohm - ±10ppm -20°C to 70°C - 4-SMD - 0.126" x 0.098" (3.20mm x 2.50mm)
Description +